Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
root

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

Check Up

consultation-bone-densitometry

Kemik mineral yoğunluğu (KMY) = BMD (Bone Mineral Density) Kemik yapısının önemli kısmını içerisindeki kalsiyum ve fosfor gibi mineraller oluşturur. Kemik yoğunluğu (dansitesi) ölçüm yöntemlerindeki amaç kemiğin bu mineral kısmının miktarsal oranını belirlemektir. 

istock_000022027791_small

İçişleri Bakanlığının "Özel Güvenlik Görevlileri Sağlık Şartları Yönetmeliği" ne göre özel güvenlik görevlisi olmak isteyen adayların sağlık raporu almaları gerekmektedir. Güvenlik görevlisi olur sağlık raporu Tıp Merkezimizde verilmektedir.

otolog-fibroblast

Kök Hücre Yöntemiyle Cilt Yenileme hastanın kendi hücrelerinden elde edilen Otolog Fibroblast Hücresel Tedavi yöntemidir. 

3a01b754memekanseri

Mart 2013 sonuna kadar geçerli ekonomik fiyatlarıyla Kadınlar Günü'ne Özel Kadın Sağlığı Paketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

psikiyatri

Psikiyatri alanında alınacak destek, bireyin sosyal yaşamını daha sağlıklı ve mutlu sürdürebilmesi açısından doğal bir gereksinim haline gelmiştir.

fotolia_11846692_m

Sürücü adaylarının  ve sürücülerin sahip olacakları sağlık şartlarının kontrolünün yapıldığı sağlık yoklamalarının sonunda Sürücü Sağlık Raporu verilir.

fotolia_10759830_m 2

Uzun süreli ilaç kullanımlarında SGK'dan (SSK,Bağ-Kur, Emekli Sandığı) faydalanan, çalışan veya emeklilerin ilaçlarını toplu halde ve ücretsiz almalarına yarayan İlaç Raporu hizmeti kliniğimizde verilmektedir. Yapılan muayene sonucuna göre hekimin gerekli gördüğü tetkikler istenebilir.Muayene sonrasında rapor düzenlenir. 

fotolia_10759830_m 2

Uzun süreli ilaç kullanımlarında SGK'dan (SSK,Bağ-Kur, Emekli Sandığı) faydalanan, çalışan veya emeklilerin ilaçlarını toplu halde almalarına yarayan İlaç Raporu hizmeti vermekteyiz.

grup diyet icin

İşyerinin risklerine yönelik anamnez, klinik ve laboratuvar muayeneler yapılarak tamamlanan süreç sonunda verilen rapora İşe Giriş Raporu adı verilir.  Yapılan muayene sonucuna göre hekimin gerekli gördüğü tetkikler istenebilir. Muayene bulguları normal ise muayene sonrasında rapor düzenlenir. 

fotolia_1708953_m

1593 sayılı Umumi Hıfzısıhha Kanunu'nun 126. ve 127. maddelerindeki hükümlerle , gıda üretim yerleri ve sıhhi müesseselerde çalışanların bulaşıcı hastalık taşıyıcılığı yönünden her 3 ayda bir muayene olma ve sıhhi rapor alma mecburiyeti getirilmiştir.

amator-denizci

Amatör Denizci Belgesi, özel tekneleri" kullanmak için yönetmelikte aranan şartları sağlayan kişilere verilen belgedir. Amatör Denizci adaylarının sağlık durumlarının tekne kullanmalarına engel olup olmadığının belirlenmesi amacıyla yapılan sağlık yoklamalarının sonunda Amatör Denizci Sağlık Raporu verilir.

fotolia_25212918_s

İlk kez gemi adamları Sağlık Yoklama Belgesi almak için başvuran adaylar ile iki yıldan daha uzun süre denizde faal olarak çalışmamış gemi adamları adaylarının yapılan muayeneler sonucunda Gemi Adamları Sağlık Yönergesi hükümlerine göre gemi adamı olmaya fiziksel engeli yoksa (sakatlık veya hastalıkları vb.) Gemi adamı olur sağlık raporu" almaya hak kazanırlar.

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.