Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
OTA Tıp Merkezi

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

Digital Mamografi

Mammografi, düşük doz x-ışınları kullanılarak meme dokusunun incelenmesini sağlayan özel bir görüntüleme yöntemidir.

Meme kanserinin erken teşhisi için tüm dünyada kabul edilen en güvenilir yöntemdir. Mammografi çekiminin ultrasonografi  ile birlikte yapılması tanı duyarlılığını yükselmektedir.

Mammografi çekimi göğüslerden farklı açılarda görüntüler  alınarak yapılır.Mammografi cihazları diğer röntgen cihazlarından daha farklı şekilde tasarlanmışlardır ve X ışınlarının zararlı etkileri en aza indirgenmiştir.

 

Mammografi Ne zaman Uygulanmalıdır?

35 ile 40 yaş arasındaki kadınların mutlaka bir mammografi çektirmeleri ve 40 yaşından sonra ise her yıl düzenli olarak mammografi ve ultrasonografi yaptırmaları önerilmektedir. Ayrıca memede kitle, göğüs ucunda çekilme, memede biçim bozukluğu, meme derisinde kalınlaşma ve kızarıklık,  gibi belirtiler oluştuğunda mammografi çekimi önerilmektedir.

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.