Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
Kendi Kendine Meme Kanseri Kontrolü

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

1. Muayeneye önce ayna karşısında başlanır, eller bele konularak önce memelerin simetrik olup olmadığı kontrol edilir. Memelerde gözle görülür bir kitle araştırılır, meme derisinde herhangi bir çöküntü veya renk değişikliği olup olmadığına bakılır.


2. Eller yukarı kaldırılarak aynı incelemeler tekrarlanır.

3. Daha sonra yatarak muayeneye geçilir. Muayeneye önce sağ memeden başlanır, daha rahat muayene edebilmek için sağ omuz-sırt altına küçük bir yastık konulur, sağ el başın arkasına yerleştirilir.

4. Muayeneye sol elin 2-3 parmak ucu ile gerçekleştirilir, meme başı çevresinden başlayarak ve meme dokusuna hafifçe bastırarak saat yönünde halkasal hareketler ile herhangi bir duyarlılık veya kitle olup olmadığı kontrol edilir. Tüm meme kontrol edildikten sonra koltukaltına bakılır. Sol meme ve koltuk altı da benzer şekilde kontrol edilir.

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.