Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
Diş Beyazlatma

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

Diş Beyazlatma

Bleaching işlemi nedir?

Dişin doğal renginin kimyasal maddeler kullanılarak ağartılması işlemidir. Jel kıvamında hazır olan madde, dişin üzerine uygulandığında oksijen molekülü açığa çıkararak dişin içine nüfuz eder.burada renklenmeye sebep olan maddeler ile yer değiştirerek diş renginde açılma sağlar.

Bleaching işlemi dişlere zarar verir mi?

Doğru endikasyon ve profesyonel uygulama yapıldığı takdirde dişe ve çevre dokulara herhangi bir zararı yoktur.

Bleaching işleminden önce başka işlemlere gerek var mıdır?

Bleaching işlemi öncelikle ayrıntılı bir ağız,diş muayenesi gerektirir. Çürük kaviteleri, açığa çıkmış kök yüzeyleri, diş taşları, iltihabi diş eti hastalıkları, diş yüzeyindeki çatlaklar, aşınmaların varlığında ağartma işlemi yapmak uygun olmayacağından öncelikle bu sorunlara ait tedavilerin yapılması gereklidir.

Bleaching işlemini kendi kendime uygulayabilir miyim?

Evde kullanım için hazırlanmış kitler ile etkin sonuçlar alınabilir, fakat uygulamaya engel herhangi bir sorun olup olmadığının belirlenmesi, kişiye özel uygulama plağının hazırlanması, gereken konsantrasyon ve uygulama sürelerinin düzenlenmesinin ve kontrolünün mutlaka bir diş hekimi tarafından yapılması gereklidir. Aksi takdirde dişler ve çevre dokulara zarar verebilirsiniz.

Kısa sürede dişlerimin beyazlaması mümkün mü?

Klinik ortamında diş hekimi tarafından uygulanan yöntem ile 45 dakika içerisinde daha beyaz dişlere sahip olabilirsiniz fakat bazı kişilerde istenilen beyazlığa ulaşabilmek için ilave seanslar veya kişiye özel hazırlanan plaklar ile evde uygulama şeklinde kombine işlemler gerekebilmektedir. 

Dişlerimin beyazlığı ne kadar sürecek?

Bleaching işlemi sonrası elde edilen beyazlık uzun süreli olup kalıcılığı kişinin yeme içme, sigara, fırçalama alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilir. Genelde 2-3 yıl sonrasında küçük bir pekiştirme işleminden sonra eski beyazlığa yeniden dönülebilmektedir.

 

Dt. Gül GÜRLEK

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.