Louboutin outlet wholesale jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys Louboutin outlet Tiffany Outlet wholesale nba jerseys cheap mlb jerseys Cheap christian louboutin christian louboutin outlet replica oakleys cheap cheap nhl jerseys cheap authentic christian louboutin christian louboutin outlet cheap jordans cheap nhl hockey jerseys
RSS

                         

E-Danışma

                           

E-Randevu

                               

Ceviz

Ceviz diğer yemişler arasında en yüksek oranda Omega-3 yağı içeren besindir. Omega-3 beyin fonksiyonlarını destekler. İyi düzeyde Omega-3 alımında depresyon oranında düşüş olduğu yapılan çalışmalarla gösterilmiştir.

Karpuz

Karpuz düşük kalorili, yüksek hacimli, doyurucu, susuzluğu giderici, iyi oranda A vitamini ve kanserle savaşan likopen de dahil olmak üzere karotenoid içeren bir meyvedir. 

Havuç suyu

Havuç suyunu içerken dikkatli olun! Kan şekerinizi yükseltmemek için havuç suyuna ıspanak ve brokoli gibi şeker seviyesi düşük sebzeler de ekleyin.

Mahrumiyet?

Kilo vermek mahrum kalmak değildir. Ölçülü olmakla ilgilidir. O yüzden en sevdiğiniz besinler yasaklar listesinde olmamalıdır, tek yapmanız gereken bunları daha küçük porsiyonlarla daha nadir yemenizdir.

Erkeklerde göbek çevresi

Erkeklerin, hangi yaşta olursa olsun, göbek çevresi 102 santimden fazlaysa, rutin kan yağları kontrolü ile birlikte testosteron seviyesine de bakılmalıdır.

Mini Testler

                                        

Bel-Boyun-Diz Egzersizleri

 

Psikiyatri

Promedical

SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı mensuplarına Psikiyatri muayenesi

İşitme Testi

Promedical

Kurumumuzda İşitme Testi ve KBB Muayenesi hizmeti verilmektedir.